KWW Zjednoczeni dla Krakowa. Okręg 6.

Pozycja 1.

Krzysztof Adamek – okręg 6, pozycja 1 – pseudonim „Kaktus”, mam 53 lata, dwie córki
i dwoje wnuków, jestem działaczem społecznym i prezesem „Stowarzyszenia Obrońców Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Zagłady” („SOPPONOZ”), zasłużyłem się dla zdrowia Polaków. Jako radny Krakowa pragnę kontynuować moją misję walki o Naród Polski.

Pozycja 2.

Andrzej Czyszczoń – okręg 6, pozycja 2 – urodzony w Krakowie 7.01.1986 r., przedsiębiorca. Jako radny Krakowa będę blokować tzw. „strefy czystego transportu” i nie pozwolę na utworzenie tzw. „15-minutowego miasta”. Będę stać na straży dobra, praw i wolności mieszkańców.Kraków powinien rozwijać się wraz z mieszkańcami, bez Krakusów nie byłby Krakowem.

Pozycja 3.

Michał Kramarczyk – okręg 6, pozycja 3 – mam 37, jestem polskim patriotą, przedsiębiorcą, programistą, magistrem informatyki stosowanej, specjalistą systemów organizacji, obsługi
i nadzorowania procesów w zakładach produkcyjnych. Prywatnie mąż i ojciec. Jako radny usprawnię mieszkańcom Krakowa dostęp do projektów Rady Miasta i konsultacji społecznych. Poprawię organizację komunikacji MPK, wpłynę na obniżenie cen biletów, zadbam o zielone tereny i place zabaw dla dzieci.

Pozycja 4.

Bożenna Gęborek – okręg 6, pozycja 4 – czuję się od zawsze nowohucianką, urodziłam się
i mieszkam w Nowej Hucie, jestem obecnie na zasłużonej emeryturze. Jako radna zadbam
o polepszenie warunków życia i pracy Mieszkańców.

Pozycja 5.

Elżbieta Siracka – okręg6, pozycja 5 – krakowianka, mam 68 lat i jestem na zasłużonej emeryturze. Jako radna zadbam przede wszystkim o zielone tereny w mieście, o polepszenie warunków życia starszych ludzi i o ich aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności. Moją misją jest łączenie pokoleń i kultywowanie polskich wartości, tradycji, kultury i historii.

Pozycja 6.

Urszula Niewiarowska – okręg 6, pozycja 6 -urodziłam się 24.11.1963 r. w Rzeszowie.
W Krakowie mieszkam od 6. roku życia i tutaj w Krakowie zdobyłam dyplom lekarza stomatologa ze specjalizacją stomatologa ogólnego i ortodonty. Wyznaję Boga, a Świadomość Chrystusowa jest moją świadomością. Jako radna będę kontynuować moją misję dbania o ludzi i ich zdrowie. Uprzejmie proszę o Państwa głosy.

OKREG_6_ulotka_KWW_ZjednoczeniDlaKrakowa