KWW Zjednoczeni dla Krakowa. Okręg 7.

Pozycja 1.

Agnieszka Pająk – okręg 7, pozycja 1 – jestem 34-letnią mamą czworga dzieci i krakowianka. UkończyłamTechnikum nr 16 w Krakowie. Od 2020 r. jestem członkiem Stowarzyszenia „Ogólnopolski Strajk – Dzieci do Szkół!” oraz „Niezależni Chojnice.PL”. Jestem współzałożycielką „Watahy Chojnice” oraz wiceprezesem Stowarzyszenia „Krakowscy Rodacy Kamraci”.  Jako radna będę dalej walczyć o normalność i polskość w placówkach oświaty i pomagać rodzinom niepełnosprawnych dzieci. Obiecuję również dbać o lokalnych przedsiębiorców. Polska rodzina oraz Narodowe Dobro są dla mnie najważniejsze.

Pozycja 2.

Jarosław Osiński – okręg 7, pozycja 2 – 46-letni krakus. Jako radny zadbam o poprawę życia mieszkańców Krakowa.

Pozycja 3.

Jarosław Winiarski – okręg 7, pozycja 3 – mam 46 lat. Mieszkam w Nowej Hucie w Krakowie. Jestem absolwentem wydziału elektrycznego AGH. Zawodowo zajmowałem się dotychczas głównie serwisem maszyn. Jestem lokalnym i polskim patriotą, udzielam się w wydarzeniach upamiętniających historyczne fakty, jak również w bieżących wydarzeniach, będących reakcją na ważne sytuacje. Jako radny zadbam o kultywowanie polskich wartości, tradycji, kultury i historii.

Pozycja 4.

Ewa Polewiak – okręg 7, pozycja 4 – jestem-62-letnią krakowianką. Jako radna zadbam
o zielone tereny w Krakowie, o łączenie pokoleń, o aktywizację seniorów i o dobrostan dzieci.

Pozycja 5.

Jolanta Christodulo – okręg 7, pozycja 5 – 63-letnia krakowianka. Jestem pedagogiem
z wykształcenia. Interesuje mnie m.in. aktualna sytuacja społeczno-polityczna w naszym kraju. Jako radna zajmę się edukacją oraz zagadnieniami dotyczącymi Nowej Huty i Jej mieszkańców.

OKREG_7_ulotka_KWW_ZjednoczeniDlaKrakowa